Servis

V ČR provádí autorizovaný servis infuzní techniky CODAN ARGUS  výhradně naše společnost.

Seznam servisních středisek pro výrobky CODAN ARGUS AG v ČR:

CODAN MEDITECH s.r.o., Hlavní 104, 664 31 Lelekovice, tel. 545 422 911

Podmínkou garance bezpečného provozu přístrojů CODAN ARGUS je provádění pravidelných BTK v předepsaném intervalu ve výše uvedeném servisním středisku v souladu s návodem k obsluze.

Servis endoskopických optik

Ve spolupráci s naším dlouhodobým partnerem firmou Schölly nabízíme kompletní servis veškerých rigidních optik - endoskopů pro většinu oborů (chirurgie, gynekologie,urologie, ortopedie, ORL, atd.) Servis je prováděn výhradně přímo u výrobce.

V případě servisu endoskopů jsou vždy použiváné pouze nové díly, tzn., že zákazník obdrží v případě servisu výměnou vždy zcela novou optiku. V případě zájmu je možné vypracovat zajímavou nabídku na komplexní servis pro kliniku, respektive celou nemocnici.

Servis antidekubitních matrací

Opravujeme pouze námi dodávané systémy, tedy veškerý sortiment firmy Talley Group Limited - agregáty D-70, matrace Pulsair Plus, Duocare, Quattro Overlay, Quattro Plus, Quattro Prime, Quattro Accute a sortiment firmy Direct Healthcare Group Limited. V případě poškození, poruchy, prosím posílejte vždy kompletní systém, tedy agregát a matraci (včetně přívodní síťové šnůry).Kontakty

CODAN MEDITECH s.r.o.
Hlavní 104
664 31 Lelekovice
Česká republika
Tel: 545 422 911
Dat. schránka: 8r7k2nd
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.