Příslušenství

CODAN Spike

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN Spike je základním typem z řady CODAN. Bezproblémové propíchnutí zajišťuje bezpečnou manipulaci. Integrovaný filtr zajišťuje sterilní provzdušňování při odběru.

Detail
CODAN MicroSpike

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN MicroSpike je speciálně navržen pro použití u velmi malých lahviček s léky, představuje kompaktní a bezpečný bezjehlový systém pro přípravu a odběr léků. Integrovaný filtr zajišťuje sterilní provzdušňování a odvětrávání a spolehlivě zadržuje aerosoly během přípravy. Hrot umožňuje odebírání léků z malých lahviček bez zbytkových objemů.

Detail
CODAN Chemoprotect® Spike

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN Chemoprotect® Spike je spolehlivým řešením pro přípravu nejen cytostatických léčiv. Bezpečnost pacientů a terapeutický úspěch má nejvyšší prioritu. Integrovaný hydrofóbní filtr zajišťuje sterilní provzdušňování a odvětrávání a spolehlivě zadržuje toxické aerosoly během přípravy léčiv. Hrot je navíc vybaven integrovaným filtrem na tekutiny.

Detail
CODAN Chemoprotect® MicroSpike

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN Chemoprotect® MicroSpike je spolehlivým řešením pro přípravu nejen cytostatických léčiv. Bezpečnost pacientů a terapeutický úspěch má nejvyšší prioritu. Hrot byl speciálně vyvinut pro použití na velmi malých ampulích s léky.

Detail
CODAN Spike SWAN-LOCK®

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN Spike SWAN-LOCK®. Díky patentovanému mechanismu SWAN - LOCK® je použití samostatné krytky zbytečné. Ideální pro časté aplikace.

Detail
CODAN MicroSpike SWAN-LOCK®

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN MicroSpike SWAN-LOCK®. Díky patentovanému mechanismu SWAN - LOCK® je použití samostatné krytky zbytečné. Ideální pro časté aplikace.

Detail
TAKE SET SWAN-LOCK®

VÝROBCE: CODAN

TAKE SET SWAN-LOCK® má speciální konstrukci hrotu, která umožňuje snadný průnik do portu nádoby. Díky patentovanému mechanismu SWAN - LOCK® je použití samostatné krytky zbytečné. Povrch adaptéru je rovný a snadno dezinikovatelný.

Detail
CODAN Adaptér R - LOCK

VÝROBCE: CODAN

CODAN Adaptér R-LOCK se zpětným ventilem CODAN s Luer - Lock připojením je určen k zabránění zpětného toku v infuzních/transfuzních linkách pro přenos tekutin, léčiv, roztoků parenterální výživy nebo krve a krevních složek intravenózní infuzí.

Detail
CODAN Adaptér SWAN - LOCK®

VÝROBCE: CODAN

CODAN Adaptér SWAN-LOCK® dezinfikovatelný bezjehlový adaptér pro přenos roztoků bez použití jehly.

Detail
CODAN Filtr I.V.STAR®

VÝROBCE: CODAN

CODAN Filtry I.V.STAR® vhodné k použití s kompatibilními infuzními pumpami i gravitačním podáváním. K dispozici jsou různé typy a velikosti filtrů.

Detail

Pro zobrazení všech produktů vybírejte z následujících kategorií:Kontakty

CODAN MEDITECH s.r.o.
Hlavní 104
664 31 Lelekovice
Česká republika
Tel: 545 422 911
Dat. schránka: 8r7k2nd
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.