Produkty Talley Group

Pulsair Choice - antidekubitní matrace

VÝROBCE: Talley Group

Aktivní sytém pro pacienty všech rizikových skupin - dvě verze výrobku.

Detail
Quattro Overlay - antidekubitní matrace

VÝROBCE: Talley Group

Antidekubitní systém pro vysoké riziko, systém se střídavým tlakem vzduchu pro prevenci a léčbu proleženin u pacientů s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Detail
Quattro Plus - antidekubitní matrace

VÝROBCE: Talley Group

Antidekubitní systém pro vysoké riziko.

Detail
Quattro ACUTE - antidekubitní matrace

VÝROBCE: Talley Group

Antidekubitní systém pro vysoké riziko vybavený CPR, systém se střídavým tlakem vzduchu pro prevenci a léčbu proleženin u pacientů s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Detail
Podložka Base

VÝROBCE: Talley Group

Přizpůsobivá podložka se střídavým tlakem vzduchu pro prevenci a léčbu proloženin u pacientů s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Detail

Pro zobrazení všech produktů vybírejte z následujících kategorií:

Talley Group

1. Představení společnosti Talley Group

1.1. Přehled společnosti Talley Group

Talley Group je největší soukromý britský výrobce aktivních i pasivních antidekubitních matrací, sedacích podložek, kompresních teraupetických pomůcek a systémů pro hojení ran (podtlaková terapie). Společnost založil v r. 1953 Henry Talley a v současnosti pokračuje ve vedení této rodinné společnosti již třetí generace, vnukové zakladatele, Chris a John Evans.

Roční obrat společnosti je přibližně £20 milionů.

Společnost zaměstnává kolem 180 lidí, včetně prodejního oddělení pro britský trh čítajícího 18 zaměstnanců. Společnost rovněž disponuje 9 servisními centry po celé Velké Británii a flotilou 25 speciálně zkonstruovaných vozidel obsluhovaných plně vyškolenými techniky.

Společnost působí globálně díky více než 40 distributorům po celém světě, od Evropy, Jižní Afriky, Středního východu, Asie, Austrálie až po Spojené státy.

Talley byla v roce 1960 první společností v Evropě, která začala vyrábět aktivní antidekubitní matrace a dnes je druhým největším dodavatelem antidekubitních systému ve Velké Británii, s více než 25% podílem na trhu.

Talley je druhým největším britským dodavatelem NPWT – (podtlaková léčba ran) a největším dodavatelem NPWT s využitím gázy ve Velké Británii.

Portfolio produktů Talley zahrnuje také gradientovou sekvenční kompresní terapii pro prevenci DVT – hluboké žilní trombózy a komresní systémy pro léčbu lymfatického systému a žilních sítí, jakož i v urychlení hojení ran a léčbu bércových vředů .

1.2 Produktové řady

 • Antidekubitní matrace
 • Sedací podložky
 • El. polohovatelné rámy postelí
 • Podtlaková léčba ran NPWT
 • Kompresní terapie (compression therapy)
 • TECcare (sesterská společnost)

1.3 Výroba

1.3.1 Procesy a efektivnost

 • Vertikálně integrovaná výrobní základna
 • Štíhlá výroba (Lean manufacturing) = efektivní a nákladově efektivní
 • Modulární díly použité napříč produktovými řadami – produkty jsou jednoduché na opravy a servis přímo na místě<
 • Investice do nejmodernějších vstřikovacích a obráběcích technologií
 • Rozsáhlé testování veškerých výrobních procesů

1.4 Výzkum a vývoj (R&D)

1.5 Kvalita a bezpečnost normy

 • Výrobky jsou vyráběny v souladu s BSI, IEC (třetí vydání 60601.1), UL a dalšími evropskými bezpečnostními normami.
 • Talley konstruuje a vyrábí produkty tak, aby odpovídaly požadavkům ISO9001:2008, ISO 13485:2003 a směrnici 93/42/EEC

1.6 Kvalita a bezpečností analýzy

Části vrácené z USA pro bezpečnostní analýzu:

2. Profil společnosti

Již více než 50 let společnost Talley Group vyvíjí, vyrábí a dodává antidekubitní produkty pro prevenci tvorby dekubitů a jejich léčbu na celosvětový zdravotnický trh. Celý výrobní proces probíhá výhradně v sídle společnosti v anglickém Hampshire. Od návrhu, vstřikování plastů, povrchovou montáž elektroniky, výrobu, testování až po servis prováděný buď přímo u zákazníka, nebo u výrobce. Talley nabízejí široký sortiment aktivních matrací a podložek se střídavým tlakem, výrobky kompresní terapie, výrobky s podtlakovou terapií (podtlaková léčba ran), otíratelné přikrývky a polštáře a produkty pro prevenci infekce.

Díky mnohaletým zkušenostem s realizací zakázek pro zdravotnictví napříč celou Velkou Británií vyniká společnost Talley Group svojí schopností porozumět přáním zákazníků, ať již v rámci akutní péče, nebo následné péče. Rozsah a oblast působení našich služeb je neustále rozvíjen v souladu s individuálními potřebami jednotlivých uživatelů. 24hodinová zákaznická linka nabízí klientům poradenství prostřednictvím zkušeného a speciálně vyškoleného týmu sestřiček zabývajících se problematikou dekubitů, které jsou v případě potřeby připravené zodpovědět specifické klinicky orientované dotazy.

Talley Group nabízí kompletní systém zápůjček přístrojů zahrnující antidekubitní systémy, rošty/postelové rámy a produkty pro hojení ran (potlaková léčba ran). Vzhledem k tomu, že první systém zápůjček přístrojů antidekubitní péči ve Velké Británii začal fungovat na konci šedesátých let dvacátého století, náš celostátní zápůjční systém nyní disponuje flotilou více než 40 zakázkově vybavených vozidel, které zajišťují z tuctu servisních center po celé Velké Británii dopravu a instalaci výrobků přímo v nemocnicích, pečovatelských domech nebo v domovech pacientů. Plně vyškolení technici reagují na požadavky na zápůjčky nejdéle do 24 hodin, typicky do 2 až 6 hodin. Naši zaměstnanci jsou v trvalém kontaktu s manažery domů s pečovatelskou službou, ošetřujícím personálem i samotnými pacienty, aby zajistili nejlepší možné služby. Tým techniků také provádí servis a údržbu široké škály přístrojů přímo u klientů, ať už jsou vyrobené Talley Group nebo jinými výrobci. Servis a údržba je k dispozici pro zakoupená nebo pronajatá zařízení jak v nemocnicích, tak v prostředí domácí péče.

Společnost Talley Group je hrdá na velmi vysoký standard v oblasti nabídky čištění a dekontaminace svého sortimentu. Prostřednictvím regionálních servisních center pokrývajících celou Velkou Británii, Talley nabízí termální a chemická zařízení pro dezinfekci podléhající náhodným kontrolám kvality, testování stěrů, normám ministerstva zdravotnictví a ICNA směrnic.

Jako doplněk nabídky produktů a služeb poskytuje Talley Group také komplexní klinický trénink, vzdělávání a podporu, vedené týmem zdravotních sester se specializací antidekubitní profilaxi. K dispozici je řada vzdělávacích modulů, což nabízí plně flexibilní program tak, aby vyhovoval všem úrovním ošetřovatelského personálu.

Mimo to je naším týmem Account manažerů nabízen komplexní produktový školící program, který pomůže k výběru nejvhodnějšího produktu vzhledem k potřebám uživatele včetně názorné demonstrace produktů.

Společnost Talley Group usiluje o udržení nejvyšší možné úrovně produktového designu, funkčnosti, výkonu, bezpečnosti a kvality a je odhodlána poskytovat uživateli vhodné vybavení pro nejlepší možné výsledky u pacientů.

Více informací o společnosti Talley Group naleznete zde.Kontakty

CODAN MEDITECH s.r.o.
Hlavní 104
664 31 Lelekovice
Česká republika
Tel: 545 422 911
Dat. schránka: 8r7k2nd
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.