Produkty DHG

Dyna-Form® Mercury

VÝROBCE: DHG

Pasivní antidekubitní matrace Dyna-Form® Mercury je speciálně navržena pro uživatele s velmi vysokým rizikem vzniku dekubitů.

Detail
Dyna-Form® Mercury Advance

VÝROBCE: DHG

Dyna-Form® Mercury Advance je hybridní systém matrace, který kombinuje výhody moderní pěnové technologie a vzduchových komor. Je speciálně navržen pro pacienty, u nichž se předpokládá „velmi vysoké riziko“ vzniku proleženin.

Detail
Dyna-Form® Mercury Advance Alternating Cushion

VÝROBCE: DHG

Dyna-Form® Mercury Advance Alternating Cushion je dynamická sedací podložka, která kombinuje výhody moderních pěnových technologií a vzduchových komor. Je speciálně navržena pro pacienty s vysokým rizikem vzniku dekubitů.

Detail
Dyna-Form® Jupiter

VÝROBCE: DHG

Matrace Dyna-Form® Jupiter je určena pro pacienty s vysokým rizikem vzniku proleženin.

Detail
Dyna-Form® Saturn

VÝROBCE: DHG

Matrace Dyna-Form® Saturn je navržena pro uživatele s vysokým rizikem vzniku dekubitů, kteří zároveň vyžadují pohodlí statické matrace se zachováním maximálního snížení nežádoucího tlaku.

Detail
Dyna-Form® Overlay

VÝROBCE: DHG

Matrace Dyna-Form® Overlay je určena speciálně pro uživatele potencionálně ohrožené vznikem proleženin.

Detail
Dyna-Form Static Air HZ

VÝROBCE: DHG

Dyna-Form Static Air HZ – Hybridní matrace s novou generací statického povrchu vyvinutého ve spolupráci s Welsh Wound Innovation Centre.

Detail
Dyna-Form® Mercury Safety 7

VÝROBCE: DHG

Matrace Dyna-Form® Mercury Safety 7 má povrch standardu Crib 7, který je plně utěsněný a navržený tak, aby odolal úmyslnému nebo náhodnému poškození, takže je vhodný pro použití v prostředích, kde může být problémem náročné chování (např. psychiatrické léčebny, uzavřené zabezpečené jednotky, ubytovny, ap.).

Detail

Pro zobrazení všech produktů vybírejte z následujících kategorií:

DHG

DHG je globální společnost, která vyrábí zdravotnické prostředky. Podporuje úsilí o zlepšení kvality života tím, že dodává inovativní a špičková řešení pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Ve společnosti DHG s nadšením spolupracujeme s obchodními partnery a zdravotnickými pracovníky na zlepšování výsledků, snižování nákladů na zdravotní péči, zvyšování efektivity a rozšiřování přístupu k našim řešením.

Naše vize
Zlepšovat zdraví osob s postižením pohybového aparátu, využívat inovativní a osvědčené způsoby, jak zajistit potřebnou péči v současnosti i do budoucna.

Naše poslání
Společnost DHG neustále podporuje své partnery v oblasti zdravotní péče i osoby, jejichž zdravotním potřebám slouží. Poskytuje řešení, která zlepšují životně důležité vazby mezi pohybem a zdravím. Díky tomu dosahuje nejlepších výsledků zotavení a nezávislosti v každodenním životě.Kontakty

CODAN MEDITECH s.r.o.
Hlavní 104
664 31 Lelekovice
Česká republika
Tel: 545 422 911
Dat. schránka: 8r7k2nd
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.