O společnosti CODAN MEDITECH s.r.o.

Firma Meditech byla založena v květnu roku 1990. V roce 1990 byla také registrovaná ochranná známka na název firmy "MEDITECH ®" (oblast činnosti prodej, servis a výroba zdravotnické techniky), v roce 1994 jsme se transformovali na společnost s ručením omezeným. V závěru roku 2022 jsme se stali pevnou součástí skupiny CODAN a od 1.2.2023 fungujeme jako CODAN MEDITECH s.r.o.

Společnost CODAN je mezi uživateli uznávána jako výrobce a dodavatel zdravotnických systémů, které jsou výsledkem více než 60 let výzkumu a vývoje. Jako globální partner zdravotnictví s dánskými kořeny a výrobními závody v pěti zemích přispívá CODAN k bezpečné péči o pacienty po celém světě prostřednictvím spolehlivých a inovativních řešení v oblasti infuzí, monitorování krevního tlaku a technologie infuzních přístrojů. Sortiment výrobků CODAN je výsledkem důsledné vývojové politiky založené na poptávce trhu. Základem je neustálé vyhodnocování klinických požadavků spolu s rozsáhlým školením a pravidelnou výměnou znalostí a zkušeností mezi lékaři a společností CODAN.

Vlastní výrobní závody a prodejní společnosti v Německu, Portugalsku, USA, Norsku, Švédsku, Velké Británii, Francii, Švýcarsku, Nizozemsku, Itálii, Rakousku, Dánsku a České republice spolupracují na zajištění efektivní výroby, prodeje a servisu na zdravotnickém trhu.

Hlavní činností CODAN MEDITECH s.r.o. je i nadále prodej a servis zdravotnické techniky. Specializujeme se především na intenzivní medicínu (infuzní technika, infuzní a transfuzní sety, invazivní měření krevního tlaku, antidekubitní systémy) a na chirurgickou medicínu (systémy pro rigidní endoskopii, flexibilní nástroje a příslušenství). Naše společnost působí po celé České republice, hlavními zákazníky jsou především nemocnice, ale také ambulance či domovy důchodců atd. Nabízíme i antidekubitní řešení do domácí péče.

Naší filozofií je orientace na klienta a neustálé zlepšování našich služeb. I proto jsme za dobu našeho působení dosáhli významného postavení na trhu s infuzní technikou a zároveň jsme se stali jedním z předních dodavatelů antidekubitních systémů a partnerem v komplexním servisu endoskopických optik.

Naše společnost je přímým zástupcem CODAN Group pro Českou republiku - např. CODAN ARGUS AG (Švýcarsko), CODAN Medizinische Geräte GmbH (Německo), CODAN pvb Critical Care GmbH (Německo) a další. Jsme zástupcem i dalších zahraničních firem na českém trhu - Talley Group Limited (Velká Británie), Direct Healthcare Group Limited - matrace (Velká Británie), Vitalitec (Německo).

Protože se snažíme o neustálý růst kvality poskytovaných služeb, zahájili jsme v roce 2001 certifikaci prováděných služeb dle normy ISO 9001, v roce 2003 jsme certifikaci zakončili získáním certifikátu ISO 9001:2001. V roce 2006 jsme rozhodli implementovat do našeho systému jakosti normu ISO 13485:2003.

Cílem naší společnosti je vždy spokojený zákazník, proto věnujeme velkou péči školení našich zaměstnanců. V dané problematice jsou vyškoleni přímo výrobcem a jsou vybaveni potřebnou technikou pro splnění a udržení kvality dodávek. Velký důraz klademe rovněž na následný servis produktů. K jeho špičkové kvalitě přispívá kromě vyškolených techniků také na zakázku vyvinutý informační systém, umožňující kompletní monitorování servisního a obchodního procesu. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a maximální vstřícnost při obchodním jednání.

Další kategorie:Kontakty

CODAN MEDITECH s.r.o.
Hlavní 104
664 31 Lelekovice
Česká republika
Tel: 545 422 911
Dat. schránka: 8r7k2nd
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.