CODAN Filtr I.V.STAR®

VÝROBCE: CODAN
KÓD: 76.3106

CODAN Filtry I.V.STAR® vhodné k použití s kompatibilními infuzními pumpami i gravitačním podáváním. K dispozici jsou různé typy a velikosti filtrů. CELÝ POPIS →

ks

Infuzní sety a příslušenství řady CODAN jsou založené na zkušenostech a know-how z více než 60 let vývoje, jsou nejpokrokovějšími a nejlépe vyvinutými systémy pro gravitační a tlakově řízenou infuzní terapii.

 

Katalogové číslo podle účelu použití filtru. Podrobné technické informace a jednotlivé typy filtrů na vyžádání.

Další produkty v kategorii

CODAN Spike

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN Spike je základním typem z řady CODAN. Bezproblémové propíchnutí zajišťuje bezpečnou manipulaci. Integrovaný filtr zajišťuje sterilní provzdušňování při odběru.

Detail
CODAN MicroSpike

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN MicroSpike je speciálně navržen pro použití u velmi malých lahviček s léky, představuje kompaktní a bezpečný bezjehlový systém pro přípravu a odběr léků. Integrovaný filtr zajišťuje sterilní provzdušňování a odvětrávání a spolehlivě zadržuje aerosoly během přípravy. Hrot umožňuje odebírání léků z malých lahviček bez zbytkových objemů.

Detail
CODAN Chemoprotect® Spike

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN Chemoprotect® Spike je spolehlivým řešením pro přípravu nejen cytostatických léčiv. Bezpečnost pacientů a terapeutický úspěch má nejvyšší prioritu. Integrovaný hydrofóbní filtr zajišťuje sterilní provzdušňování a odvětrávání a spolehlivě zadržuje toxické aerosoly během přípravy léčiv. Hrot je navíc vybaven integrovaným filtrem na tekutiny.

Detail
CODAN Chemoprotect® MicroSpike

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN Chemoprotect® MicroSpike je spolehlivým řešením pro přípravu nejen cytostatických léčiv. Bezpečnost pacientů a terapeutický úspěch má nejvyšší prioritu. Hrot byl speciálně vyvinut pro použití na velmi malých ampulích s léky.

Detail
CODAN Spike SWAN-LOCK®

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN Spike SWAN-LOCK®. Díky patentovanému mechanismu SWAN - LOCK® je použití samostatné krytky zbytečné. Ideální pro časté aplikace.

Detail
CODAN MicroSpike SWAN-LOCK®

VÝROBCE: CODAN

Hrot CODAN MicroSpike SWAN-LOCK®. Díky patentovanému mechanismu SWAN - LOCK® je použití samostatné krytky zbytečné. Ideální pro časté aplikace.

Detail

Pro zobrazení všech produktů vybírejte z následujících kategorií:


Kontakty

CODAN MEDITECH s.r.o.
Hlavní 104
664 31 Lelekovice
Česká republika
Tel: 545 422 911
Dat. schránka: 8r7k2nd
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.