Dyna-Form Static Air HZ

VÝROBCE: DHG
KÓD: Dyna-Form-Static-Air-HZ

Dyna-Form Static Air HZ – Hybridní matrace s novou generací statického povrchu vyvinutého ve spolupráci s Welsh Wound Innovation Centre. CELÝ POPIS →

ks

Dyna-Form® Static Air HZ je hybridní systém matrace, který kombinuje výhody moderní pěnové technologie a vzduchových komor a představuje tak nový standard inovativní prevence a léčby dekubitů. Jedinečná inteligentní patní zóna s vzduchovými komorami a speciálně navržené jádro U-Core účinně odlehčují tlak na obzvláště zranitelnou oblast paty. Matrace Dyna-Form® Static Air HZ je určena pro pacienty, u nichž je riziko vzniku proleženin považováno za "velmi vysoké".

Díky vysoké úrovni komfortu a absenci napájení pumpou je systém ideální pro domácí a paliativní péči, v nemocnici najde systém rovněž využití díky svým klinickým výhodám a jednoduchosti použití. Patentovaný ventilový systém, který obsahuje kombinaci vzduchových a pěnových komor a pouze vzduchové komory v jedinečné nízkotlaké patní zóně, umožňuje technologii RAS™ (Reactive Airflow System) přizpůsobit se tělesné hmotnosti a pohybu pacienta.

Matrace Dyna-Form® Static Air HZ snižuje tlak až o 20 % lépe než pěnové matrace a má vyšší maximální hmotnostní kapacitu až 254 kg. Všechny součásti jsou vyměnitelné a nahraditelné, což maximalizuje životnost výrobku a nabízí velmi ekonomické řešení péče o pacienty s rizikem vzniku dekubitů. Vnější multistrečový a paropropustný potah Dartex™  má vysokofrekvenční svařované švy a ochranu zipu s hlubokou légou odpovídající nejpřísnějším zásadám kontroly infekcí. 

Určené pro pacienty do hmotnosti 254 kg
Kategorie rizika: velmi vysoké riziko
Záruka: 5 let
Rozměry matrace: 198 x 88 x 15 cm (možné dodat i v jiných rozměrech)
Hmotnost matrace: 10 kg

Další produkty v kategorii

Dyna-Form® Mercury Advance

VÝROBCE: DHG

Dyna-Form® Mercury Advance je hybridní systém matrace, který kombinuje výhody moderní pěnové technologie a vzduchových komor. Je speciálně navržen pro pacienty, u nichž se předpokládá „velmi vysoké riziko“ vzniku proleženin.

Detail

Pro zobrazení všech produktů vybírejte z následujících kategorií:


Kontakty

CODAN MEDITECH s.r.o.
Hlavní 104
664 31 Lelekovice
Česká republika
Tel: 545 422 911
Dat. schránka: 8r7k2nd
IČ: 607 07 992
DIČ: CZ 607 07 992

Nenašli jste co potřebujete nebo máte dotaz? Napište nám.